Buradasınız

Kacmaz Havalandırma Klima San Tic.Ltd.Şti

Kacmaz Havalandırma Klima San Tic.Ltd.Şti

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 435485
İlan Tarihi: Cts, 09/15/2018 - 11:09
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
Süleyman Kaçmaz

Şehir:

Sabit Telefon: 
08502088345
Cep Telefonu: 
05330618037
Web sitesi: 
www.kacmazmakina.com.tr
E-Posta: 
info@kacmazmakina.com.tr
Adres: 
Küçükbakkalköy Mh Vedat Günyol Cd Defne Sk Flora Residence Daire:1511 No:1 Ataşehir / İstanbu
-Reklam-
Kacmaz Havalandırma Klima San Tic.Ltd.Şti, İstanbul / Ataşehir İnşaat / Dekorasyon Firmaları, İstanbul / Ataşehir Havalandırma, Vrf , Klima İklimlendirme, Mühendislik Taahhüt Hizmetleri Faaliyet Alanları 100 M2 1.000.000 M2 Yapılarınıza Anahtar Teslim Proje İmalat Taahhüt Hizmetlerinde Doğru Adres. Havalandırma Vrf Klima İklimlendirme, Mühendislik Taahhüt Hizmetleri Mekanik Tesisat Sistemlerinin Kurulumu Merkezi Isıtma Soğutma SıhhiTesisat Havalandırma Sistemleri Chiller Fancoil Isıtma Soğutma Sistemleri Vrf Klima Havalandırma Sistemleri Proje imalat Taahhüt Hizmetleri Yangın Tesisatı Sulu Gazlı Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri Basınçlı Hava Tesisati Buhar Tesisatı Sıhhi Tesisat Sifonik Sistemlerin Kurulması
Anahtar Kelimeler: 
Havalandırma
Klima
Havalandırma Fiyatları
Klima Havalandırma
Havalandırma Klima

Yeni Yorum Ekle

Kacmaz Havalandırma Klima San Tic.Ltd.Şti Yorumları

.

Onay Bekleyen İlanlarınız

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 38 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.