Buradasınız

Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İlan No: 594272

Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. telefon numarası, Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adresi, Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. nasıl gidilir?, Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Sabit Telefon: 
0549 456 8614
Cep Telefonu: 
0549 456 8614
Yetkili kişi: 
Can UĞUR

Kategori:

Şehir:

E-Posta: 
can.ugur@hipas.com.tr
Adres: 
İstanbul
Yarım asıra yaklaşan üretim deneyimimizle Plastik kasa, avadanlık, plastik palet ve birçok başka ürünü İstanbul'dan tüm türkiyeye ulaştırıyoruz.
Anahtar Kelimeler: 
Plastik
Plastik kasa
Çöp konteynırı
Avadanlık
Çekmeceli dolap

Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. şikayet ve yorumları okuyabilir, Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Hİ-PAŞ PLS. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.