Buradasınız

Ulus Özel Musevi Lisesi

Ulus Özel Musevi Lisesi

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 369810
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 18:10
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Beşiktaş
Adres: 
Ulus Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Özel Ulus Musevi Lisesi Blok No: 36 Beşiktaş / İstanbul
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(212) 282 96 00
Faks No: 
(212) 282 96 09

Ulus Özel Musevi Lisesi İstanbul / Beşiktaş Telefonu: (212) 282 96 00 Fax: (212) 282 96 09 Adres ve iletişim bilgileri: Ulus Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Özel Ulus Musevi Lisesi Blok No: 36 Beşiktaş / İstanbul Mernis No: 2256714318 İstanbul Özel Musevi Ortaöğretim Kurumları ve Beşiktaş Özel Musevi Ortaöğretim Kurumları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (212) 282 96 00

Yeni Yorum Ekle

Ulus Özel Musevi Lisesi Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 38 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.