Buradasınız

TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ

İlan No: 19044

TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ telefon numarası, TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ adresi, TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ nasıl gidilir?, TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
İlçe: 
İKİTELLİ
Şehir / Bölge: 
İstanbul
Alt Sektör: 
Yedek Parçalar Motor ve Parçalari
Firma sektör: 
OTOMOTİV
Yetkili Ünvanı: 
Genel Müdür
Yetkili kişi: 
Hüseyin Avni Tutan
Web sitesi: 
www.weger.com.tr
Firma Türü: 
Limited Şirket
Kuruluş Yılı: 
2004
Adres: 
DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ 1. ADA NO:32-34

TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ olarak İstanbul ilinde hizmet verdiğimiz sektörde en iyiOTOMOTİV firmaları listesinde yer alarak sektörümüz olan Yedek Parçalar Motor ve Parçalari en iyi firmaları arasında sizlere hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz.

Posta Kodu: 
34000
E-Mail: 
huseyin@weger.com.tr
Personel Sayısı: 
76-100
Bilgisayar Sayısı: 
16-25
İthalat: 
Hayır
İhracat: 
Evet
Üretim: 
Evet
Ticaret: 
Evet
Hizmet: 
Hayır

TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ şikayet ve yorumları okuyabilir, TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili TUTANLAR OTOMOTİV TİCARET LTD.ŞTİ yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.