Buradasınız

SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti

İlan No: 8088

SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti telefon numarası, SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti adresi, SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti nasıl gidilir?, SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Sabit Telefon: 
İlçe: 
Kazan
Şehir / Bölge: 
Ankara
Faks No: 
312 8142028
Firma sektör: 
Yiyecek ve İçecek
Yetkili Ünvanı: 
Yönetim Kurulu Başkanı
Yetkili kişi: 
Reşat Gürkan
Web sitesi: 
www . semas . com . tr
Firma Türü: 
Limited Şirket
Kuruluş Yılı: 
1995
Adres: 
Eski Ayaş Yolu 4. Km Kazan Ankara TÜRKİYE

SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti olarak Ankara en iyi Yiyecek ve İçecek firmaları arasında yer almak amacıyla yıllardır özveriyle çalışmaktayız.

E-Mail: 
semas[at]semas.com.tr
Personel Sayısı: 
21-30
Bilgisayar Sayısı: 
5
Faaliyet Alanı: 
Üretim Yapıyor

SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti şikayet ve yorumları okuyabilir, SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili SemAs Gıda San. Tur. Tic. Ltd. Şti yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.