Buradasınız

Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu

Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 369840
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 18:10
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Beşiktaş
Adres: 
Mecidiye Mah. Taşbasamak Sk. Özel Tarkmancas Ermeni İlköğre Blok No: 44 İç Kapi No: 2 Beşiktaş / İstanbul
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(212) 261 77 51
Faks No: 
(212) 259 88 12

Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu İstanbul / Beşiktaş Telefonu: (212) 261 77 51 Fax: (212) 259 88 12 Adres ve iletişim bilgileri: Mecidiye Mah. Taşbasamak Sk. Özel Tarkmancas Ermeni İlköğre Blok No: 44 İç Kapi No: 2 Beşiktaş / İstanbul Mernis No: 1462940741 İstanbul Özel Ermeni Ortaokulları ve Beşiktaş Özel Ermeni Ortaokulları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (212) 261 77 51

Yeni Yorum Ekle

Özel Tarkmancas Ermeni Ortaokulu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 10 saat 18 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.