Buradasınız

Özel Koca Mustafapaşa Anarat Higutyun Ermeni Ortaokulu

Özel Koca Mustafapaşa Anarat Higutyun Ermeni Ortaokulu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 370571
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 18:11
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Fatih
Adres: 
Kocamustafapaşa Mah. İşkirlak Sk. No: 18 İç Kapi No: 0 Fatih / İstanbul
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(212) 585 11 60
Faks No: 
(212) 530 92 67

Özel Koca Mustafapaşa Anarat Higutyun Ermeni Ortaokulu İstanbul / Fatih Telefonu: (212) 585 11 60 Fax: (212) 530 92 67 Adres ve iletişim bilgileri: Kocamustafapaşa Mah. İşkirlak Sk. No: 18 İç Kapi No: 0 Fatih / İstanbul Mernis No: 1135953089 İstanbul Özel Ermeni Ortaokulları ve Fatih Özel Ermeni Ortaokulları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (212) 585 11 60

Yeni Yorum Ekle

Özel Koca Mustafapaşa Anarat Higutyun Ermeni Ortaokulu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 53 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.