Buradasınız

Özel Kampüs Yabanci Dil Uzaktan Öğretim Kursu

Özel Kampüs Yabanci Dil Uzaktan Öğretim Kursu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 532027
İlan Tarihi: Pzt, 10/29/2018 - 20:59
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Şehzadeler
Adres: 
Utku Mah. İbrahim Gökçen Bul. No: 30 İç Kapi No: 1 Şehzadeler / Manisa
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(553) 312 83 33

Özel Kampüs Yabanci Dil Uzaktan Öğretim Kursu Adres, Telefon ve iletişim Şehzadeler, Manisa, Telefon, iletişim, Adres, Kurum Mernis Kodu 2019137831, Manisa Özel Uzaktan Eğitim Kursları, Şehzadeler Özel Uzaktan Eğitim Kursları, Özel Uzaktan Eğitim Kursları Listesi

Yeni Yorum Ekle

Özel Kampüs Yabanci Dil Uzaktan Öğretim Kursu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 31 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.