Buradasınız

Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu

Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 371662
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 18:12
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Şişli
Adres: 
Duatepe Mah. Çobanoğlu Sk. Feriköy İlk Ögr Blok No: 4 İç Kapi No: 1 Şişli / İstanbul
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(212) 247 10 42
Faks No: 
(212) 241 52 21

Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu İstanbul / Şişli Telefonu: (212) 247 10 42 Fax: (212) 241 52 21 Adres ve iletişim bilgileri: Duatepe Mah. Çobanoğlu Sk. Feriköy İlk Ögr Blok No: 4 İç Kapi No: 1 Şişli / İstanbul Mernis No: 2557009186 İstanbul Özel Ermeni Ortaokulları ve Şişli Özel Ermeni Ortaokulları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (212) 247 10 42

Yeni Yorum Ekle

Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 32 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.