Buradasınız

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 369562
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 18:10
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Bakirköy
Adres: 
Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sk. No: 18 İç Kapi No: 1 Bakirköy / İstanbul
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(212) 571 60 77
Faks No: 
(212) 570 32 34

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu İstanbul / Bakirköy Telefonu: (212) 571 60 77 Fax: (212) 570 32 34 Adres ve iletişim bilgileri: Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sk. No: 18 İç Kapi No: 1 Bakirköy / İstanbul Mernis No: 1207948827 İstanbul Özel Ermeni Ortaokulları ve Bakirköy Özel Ermeni Ortaokulları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (212) 571 60 77

Yeni Yorum Ekle

Özel Dadyan Ermeni Ortaokulu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 54 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.