Buradasınız

Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

İlan No: 446444

Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi telefon numarası, Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi adresi, Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi nasıl gidilir?, Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Oy Verin: 
Oy Durumu: 3.7 (Toplam 3 Oy)
Sabit Telefon: 
(212) 607 03 01
İlçe: 
Başakşehir

Şehir:

Faks No: 
(505) 447 35 00
Adres: 
Bahçeşehir 2. Kisim Mah. Lale Sk. Editörler Blok No: 7U İç Kapi No: 1 Başakşehir / İstanbul

Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul / Başakşehir Telefonu: (212) 607 03 01 Fax: (505) 447 35 00 Adres ve iletişim bilgileri: Bahçeşehir 2. Kisim Mah. Lale Sk. Editörler Blok No: 7U İç Kapi No: 1 Başakşehir / İstanbul Mernis No: 2100726179 İstanbul Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve Başakşehir Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (212) 607 03 01

Yorumlar

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
İki yılı geçen özel eğitim serüvenimizde mükemmel eğitmenliği ve öğretmenliği ile mucizeler yaratan öğretmenimiz, Melek Hocamız, ablamız, annemiz, dostumuz, güzel insan ve ekibi sizleri seviyoruz. İyi ki varsınız çünkü; bu dünyanın sizin gibi iyi niyetli, işini hem profesyonelce hem de duyguyla sahiplenen öğretmenlere ihtiyacı var. Yolumuzun sizinle kesişmesinde emeği geçen herkese ve siz Boğazköy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. (Arda&Hülya)
Mükemmel

Sayfalar

Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi şikayet ve yorumları okuyabilir, Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Özel Boğazköy Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.