Buradasınız

Özel Aydın Sarı Sürücü Kursu

İlan No: 417515

Özel Aydın Sarı Sürücü Kursu Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

.

Reklam

Evet
Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Sabit Telefon: 
444 30 21

Şehir:

Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
Bahçelievler
Adres: 
Toyak İş Mekezi No:76/A Kat:Giriş-2. Kat Bahçelievler/İstanbul

İstanbul Bahçelievler Özel  Aydın Sarı Sürücü Kursu Telefon: 444 30 21 Adresi, iletişim: Toyak İş Mekezi No:76/A Kat:Giriş-2. Kat Bahçelievler/İstanbul

1989 tarihinde Aile Şirketi olarak eğitim ve öğretim hizmetine başladık. 1999 yılına kadar İstanbul ili Şirinevler ve Güngören ilçelerinde Aydın Sürücü Kursu ismi ile Faaliyetimize devam ederken 2003 Yılında Firmamızın Kurucusu olan Aydın Sarı'nın ismini Tescil Ederek Aydın Sarı adı ile Firmamız İştigal Konularındaki Faaliyetlerine devam etmektedir. 
 
2009 yılına kadar 28. 000 kişi bizden aldığı eğitim ile ehliyet sahibi olmuştur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %80 seviyelerindedir. 
 
Adaylarımıza direksiyon eğitiminden önce kurumumuzda yeni aldığımız Simülatör ile eğitim verilmektedir Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda verilmektedir. 10 gün süren direksiyon eğitiminin ilk 5 günü pistimizde, diğer 5 günü de akan trafikte verilmektedir. Kursiyerler direksiyon çalışmalarına servis araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca Direksiyon sınavlarına adaylarımız servisle götürülmektedir. 
 
Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir. Kursun sağlık dersleri eğitim uzmanları tarafından verilmektedir. Motor ve trafik dersleri de alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli hocalar tarafından verilmektedir. 
 
Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. A1, A2 B, C, D, E ve H sınıfı Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son modeldir. 30 Kişilik Klimalı sınıflarda teorik ders rahatlığı, sınıflar teknolojinin gerektirdiği tüm eğitim araç ve gereçleri ile beraber yeni alınan simülatör ile donatılmıştır. 
 
Firmamızın Bünyesinde Bulunan Sürücü Kursu, Petrol Taşımacılığı ve Petrol Ofisi Bayiliği Ünvanı ve Logosu ( Markası) Türk Patent Enstitüsünden tescil Edilmiş olup Kurumumuzda verilen Teorik eğitim, Direksiyon eğitiminde adaylarımıza kullandırdığımız araçlarımız’ın son model olması sektörde bir numara olduğumuzun kanıtıdır. Gerek Sürücü kursumuzu ve gerekse petrol firmasını markaya dönüştüren ender Firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz ve bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Hizmetlerimiz: İstanbul Sürücü Kursları - İstanbul Sürücü Kursları, İstanbul-Bahçelievler Sürücü Kursları, İstanbul-Bahçelievler En iyi Sürücü Kursları, İstanbul-Bahçelievler Tır Ehliyeti, İstanbul-Bahçelievler En Ucuz Ehliyet Kursu, İstanbul-Bahçelievler CE Sınıfı Tır Ehliyeti, İstanbul-Bahçelievler En Ucuz Tır Ehliyeti Kursu, İstanbul-Bahçelievler En Ucuz İş Makinası Ehliyeti Kursu

İstanbul Sürücü Kursları

Özel Aydın Sarı Sürücü Kursu şikayet ve yorumları okuyabilir, Özel Aydın Sarı Sürücü Kursu şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Özel Aydın Sarı Sürücü Kursu yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam