Buradasınız

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 370782
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 18:11
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Kadiköy
Adres: 
Caferağa Mah. Leylek Sk. No:5 İstanbul / Kadiköy Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(216) 336 15 98
Faks No: 
(216) 347 15 28

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu İstanbul / Kadiköy Telefonu: (216) 336 15 98 Fax: (216) 347 15 28 Adres ve iletişim bilgileri: Caferağa Mah. Leylek Sk. No:5 İstanbul / Kadiköy Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu Mernis No: 1108055052 İstanbul Özel Ermeni Ortaokulları ve Kadiköy Özel Ermeni Ortaokulları Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin kurumumuzu arayabilirsiniz (216) 336 15 98

Yeni Yorum Ekle

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 3 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.