Buradasınız

OBA MÜHENDİSLİK

İlan No: 14079

OBA MÜHENDİSLİK telefon numarası, OBA MÜHENDİSLİK adresi, OBA MÜHENDİSLİK nasıl gidilir?, OBA MÜHENDİSLİK haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Sabit Telefon: 
02163847479
İlçe: 
KADIKÖY
Şehir / Bölge: 
İstanbul
Alt Sektör: 
Danismanlik Yatirim
Cep Telefonu: 
05323729918
Firma sektör: 
HİZMET
Yetkili Ünvanı: 
YETKİLİ
Yetkili kişi: 
BEHZAT OĞUL
Firma Türü: 
Şahıs
Kuruluş Yılı: 
1996
Adres: 
KOZYATAĞI,YENİYOL SOK.11/2 KADIKÖY-İST.

OBA MÜHENDİSLİK olarak İstanbul ilinde hizmet verdiğimiz sektörde en iyiHİZMET firmaları listesinde yer alarak sektörümüz olan Danismanlik Yatirim en iyi firmaları arasında sizlere hizmet vermek için yıllardır çok çalışıyoruz.

Posta Kodu: 
34742
E-Mail: 
behzat.h@isnet.net.tr
Personel Sayısı: 
4
Bilgisayar Sayısı: 
2
İthalat: 
Hayır
İhracat: 
Hayır
Üretim: 
Hayır
Ticaret: 
Evet
Hizmet: 
Evet

OBA MÜHENDİSLİK şikayet ve yorumları okuyabilir, OBA MÜHENDİSLİK şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili OBA MÜHENDİSLİK yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.