Buradasınız

Kirklareli Lüleburgaz Tek Güzel Sanatlar Lisesi

Kirklareli Lüleburgaz Tek Güzel Sanatlar Lisesi

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 496072
İlan Tarihi: Sa, 10/16/2018 - 17:23
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Lüleburgaz
Adres: 
Atatürk Mah. Tek İlköğretim Sokak No:197 44 Pk:39750 Lüleburgaz/Kirklareli
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(288) 413 04 14
Cep Telefonu: 
(288) 413 04 14

Kirklareli Lüleburgaz Tek Güzel Sanatlar Lisesi Kirklareli Lüleburgaz Telefonu, iletişim: (288) 413 04 14 Adres: Atatürk Mah. Tek İlköğretim Sokak No:197 44 Pk:39750 Lüleburgaz/Kirklareli Kirklareli Lüleburgaz Tek Güzel Sanatlar Lisesi Kurum Mernis Kodu: 1494452160 / Kirklareli Güzel Sanatlar Liseleri, Lüleburgaz Güzel Sanatlar Liseleri detaylı bilgi için kurumumuza ulaşınız (288) 413 04 14

Yeni Yorum Ekle

Kirklareli Lüleburgaz Tek Güzel Sanatlar Lisesi Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 40 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.