Buradasınız

Karabük Safranbolu İmkb Güzel Sanatlar Lisesi

Karabük Safranbolu İmkb Güzel Sanatlar Lisesi

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 490233
İlan Tarihi: Per, 10/11/2018 - 18:56
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
Safranbolu
Adres: 
Bariş Mah. İlim Sk. Güzel Sanatlar Lisesi Sitesi G Blok No: 3 İç Kapi No: B03 Safranbolu / Karabük
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(370) 725 21 60

Karabük Safranbolu İmkb Güzel Sanatlar Lisesi Safranbolu / Karabük Telefon: (370) 725 21 60 Adres, iletişim: Bariş Mah. İlim Sk. Güzel Sanatlar Lisesi Sitesi G Blok No: 3 İç Kapi No: B03 Safranbolu / Karabük Karabük Safranbolu İmkb Güzel Sanatlar Lisesi Kurum Mernis Kodu: 3033716071 / Karabük Güzel Sanatlar Liseleri - Safranbolu Güzel Sanatlar Liseleri Daha detaylı bilgi için kurumumuza ulaşınız (370) 725 21 60

Yeni Yorum Ekle

Karabük Safranbolu İmkb Güzel Sanatlar Lisesi Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 55 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.