Buradasınız

İğdir Güzel Sanatlar Lisesi

İğdir Güzel Sanatlar Lisesi

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 476328
İlan Tarihi: Cts, 10/06/2018 - 20:16
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir:

İlçe: 
İğdir Merkez
Adres: 
Söğütlü Mah. Çevreyolu Cadde No:48 Pk:76000 Merkez/İğdir
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
(476) 227 71 70
Faks No: 
(476) 227 71 70

İğdir Güzel Sanatlar Lisesi Telefon Numarası: (476) 227 71 70 İğdir / İğdir Merkez Adres, iletişim: Söğütlü Mah. Çevreyolu Cadde No:48 Pk:76000 Merkez/İğdir İğdir Güzel Sanatlar Lisesi Kurum Mernis Kodu: 2424439491 İğdir Güzel Sanatlar Liseleri, İğdir Merkez Güzel Sanatlar Liseleri Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız (476) 227 71 70

Yeni Yorum Ekle

İğdir Güzel Sanatlar Lisesi Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 12 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.