Buradasınız

Gülcan Çiçekçilik Botanik San Ve

Gülcan Çiçekçilik Botanik San Ve

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 400426
İlan Tarihi: Paz, 08/26/2018 - 02:39
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Kategori:

Firma sektör: 
Çiçekçilik
Alt Sektör: 
Çiçekçiler
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
Mecidiyeköy
Adres: 
Avni Dilligil S N 2/2
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
02122748642

Gülcan Çiçekçilik Botanik San Ve Telefonu: 02122748642 Adresi, iletişim bilgileri: Avni Dilligil S N 2/2 / İstanbul-Mecidiyeköy Çiçekçilik-Çiçekçiler-Çiçekçilik

İstanbul Mecidiyeköy Rehberi

Yeni Yorum Ekle

Gülcan Çiçekçilik Botanik San Ve Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 41 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.