Buradasınız

Ekpaş Ekleme Pancarlari Tic Aş

Ekpaş Ekleme Pancarlari Tic Aş

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 396991
İlan Tarihi: Paz, 08/26/2018 - 02:16
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Kategori:

Firma sektör: 
Boru Sanayi
Alt Sektör: 
Boru Sanayi
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
Mecidiyeköy
Adres: 
Ortaklar C Bahçeler S N 14
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
02122668216

Ekpaş Ekleme Pancarlari Tic Aş Telefonu: 02122668216 Adresi, iletişim bilgileri: Ortaklar C Bahçeler S N 14 / İstanbul-Mecidiyeköy Boru Sanayi-Boru Sanayi-Boru Sanayi

İstanbul Mecidiyeköy Rehberi

Yeni Yorum Ekle

Ekpaş Ekleme Pancarlari Tic Aş Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 54 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.