Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi

Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi şikayet ve yorumları okuyabilir, Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi telefon numarası, Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi adresi, Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi nasıl gidilir?, Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi haritadaki yeri?

.

Sponsor Firmalar

İlan No: 621745

Hata Bildir

Sabit Telefon: 
(0274) 265 30 12
Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş

Şehir: 

Kategori: 

Adres: 
Tavşanlı Yolu 10. Km. Evliya Çelebi Yerleşkesi Yurtlar Bölgesi Yeni Konuk Evi, 43020 Merkez/Kütahya

Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi telefonu, iletişim, adres bilgileri Dumlupınar Üniversitesi Yeni Konukevi nerede, nasıl gidilir Üniversiteler Listesi, Rehberi EVLİYA ÇELEBİ YERLEŞKESİ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI ve İLTEM ÜSTÜ KONUK EVİMİZ Üniversitemiz Evliya Çelebi Yerleşkesi Konuk Evinde 16 tek kişilik, 4 çift kişilik (dabıl yatak) olmak üzere toplam 20 odadan oluşan 20 yatak kapasiteli ve dinlenme salonu olan konukevimiz bulunmaktadır. Odalarda televizyon, 24 saat sıcak su ve internet hattı mevcuttur. Üniversitemiz Evliya Çelebi Yerleşkesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve İltem Üstü Konuk Evi Günlük Konaklama Ücretleri 01 Şubat 2019 tarihinden itibaren yeni fiyat listemiz. KAMU PERSONELİ Normal Oda (1 Kişi) 30,00 TL - KAMU PERSONELİ Double Oda (1 Kişi) 40,00 TL - KAMU PERSONELİ Double Oda (2 Kişi) 60,00 TL - KAMU PERSONELİ DIŞI Normal Oda (1 Kişi) 45,00 TL - KAMU PERSONELİ DIŞI Double Oda (1 Kişi) 60,00 TL - KAMU PERSONELİ DIŞI Double Oda (2 Kişi) 90,00 TL - Fiyatlarımıza Kahvaltı Ücreti Dahil değildir.

- Reklam -