Buradasınız

Bakirköy Özel Bakirköy Valide Sultan Ortaöğretim Kiz Öğrenci Yurdu

Bakirköy Özel Bakirköy Valide Sultan Ortaöğretim Kiz Öğrenci Yurdu

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 377019
İlan Tarihi: Sa, 08/21/2018 - 19:16
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Firma sektör: 
Öğrenci Yurtları
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
Bakirköy
Adres: 
Kartaltepe Mah. Boztepe Sok. No: 1 -3/ Bakirköy/İstanbul
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
2125425656
Firma Türü: 
Özel Öğrenci Yurtları

İstanbul-Bakirköy Özel Bakirköy Valide Sultan Ortaöğretim Kiz Öğrenci Yurdu Telefonu: 2125425656 Adresi İletişim bilgileri: Kartaltepe Mah. Boztepe Sok. No: 1 -3/ Bakirköy/İstanbul Bakirköy Özel Öğrenci Yurtları FiBiBA.Com ' da ... İstanbul/Bakirköy En iyi öğrenci yurdu mu arıyorsunuz FiBiBA.com 'da bulabilirsiniz ...

Öğrenci Yurtları
İstanbul-Bakirköy En iyi Özel Öğrenci Yurtları, İstanbul-Bakirköy en iyi öğrenci hangisi nerede, İstanbul-Bakirköy en büyük ve en iyi öğrenci yurdu ve Özel Öğrenci Yurtları

Yeni Yorum Ekle

Bakirköy Özel Bakirköy Valide Sultan Ortaöğretim Kiz Öğrenci Yurdu Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 39 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.