Buradasınız

Alantaş Adamo Kundura

Alantaş Adamo Kundura

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 64792
İlan Tarihi: Per, 07/26/2018 - 14:59
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Firma sektör: 
Ayakkabı Sanayi
Alt Sektör: 
Kundura
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
Laleli
Adres: 
Ordu Cad Vakiflar Çarşisi No 7
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
02125136620

Alantaş Adamo Kundura Telefonu: 02125136620 Adresi, iletişim bilgileri: Ordu Cad Vakiflar Çarşisi No 7 / İstanbul-Laleli Ayakkabı Sanayi-Kundura-Ayakkabı Sanayi

İstanbul Laleli Rehberi

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

Alantaş Adamo Kundura Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 8 saat 14 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.