Vektör Özel Güvenlik

Vektör Özel Güvenlik

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

İlan No: 416033
İlan Tarihi: Per, 08/30/2018 - 04:04
Evet
Yetkili kişi: 
Mustafa BASUT
Şehir: 
Adres: 
Yavuz Caddesi Aydıntepe Mahallesi İbrahim Koray Sokak D:No:22, D:2, 34947 Tuzla
Sabit Telefon: 
0216 392 15 16
Web sitesi: 
www.vektorguvenlik.com.tr
Vektör Özel Güvenlik -  #İstanbul Tuzla Güvenlik Firmaları / Şirketleri | Vektör Özel Güvenlik Hizmetleri Olarak İstanbul Tuzla 'da Hizmet Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri Sektöründe Tuzla En İyi Güvenlik Firmaları Arasında Sizlere Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. İstanbul Tuzla En İyi Güvenlik Hizmetleri / Güvenlik Firmaları Listesi içerisinde Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz. Telefon: 0216 392 15 16 Adres: Yavuz Caddesi Aydıntepe Mahallesi İbrahim Koray Sokak D:No:22, D:2, 34947 Tuzla
İnsan hayatındaki tercihlerin güvene doğru hızla yön değiştirdiği günümüzde Vektör Güvenlik profesyonel kadrosu , hizmet yönetimindeki güçlü yapısı ile sektörde lider olma yolunda hızla ilerlemekte ve mevcut konumunu gitgide güçlendirmektedir.
Sektörümüzün öncü oyuncularından biri olarak, 2 yıldır insanların hayatına, sektörün parlak geleceğine değer katmak misyonuyla faaliyetlerimizi şekillendiriyoruz.
Bugün, proje sayımız 22 adete çalışan sayımız da 200 kişiye yaklaşmışken, sektörümüz için son derece kısa sayılabilecek 2 yıl gibi sürede bu konuma erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gururla ifade etmeliyim ki bu tabloda ciddi iş politikamızın, hizmet sektöründeki başarılarımızın yanında sosyal paydaşlarımıza sağladığımız katma değerin ve en önemlisi, 2 yıllık cesur yolculuğumuzda bizi asla yalnız bırakmayan müşteri dostlarımızın da büyük payı bulunuyor.
Faaliyetlerimizin kalbine her zaman için güven duygusunu yerleştiriyor; “insana hizmet merkezli ” anlayışımız doğrultusunda, önümüzdeki süreçte de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Önümüzdeki süreçte, hedefimize doğru hızla ve emin adımlarla ilerlemeye; “Güvenlikse, doğru karar” mottomuzla da ifade ettiğimiz gibi, “güven duyulan firma ” olmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, özellikle bize gösterdikleri güvenden ötürü tüm paydaşlarımıza ve desteklerini sürekli hissettiğimiz müşteri dostlarımıza içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.
Sizlerle birlikte büyük bir aile olmanın verdiği güç ve güvenle, “daima ileriye ” diyoruz.
 
Mustafa BASUT
Genel Müdür
HİZMETLERİMİZ:
  • Poligon
Firmamız her mesafe açık/kapalı atış alanı dizayn ve imalatı konularında hizmet vermektedir.
  • Temizlik
İster sadece temizlik hizmeti çözümü, ister tam anlamıyla entegre hizmet çözümü olsun, sizlerin tüm hizmet ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.
  • Güvenlik Kulübeleri
Savunma, taaruz, keşif ve gözlem amacıyla üretilen B7 zırhlı güvenlik kabinleri hizmeti sunuyoruz.
  • Elektronik
Kurumsal güvenliğiniz için gerekli olan tüm faliyetlerde bulunuyoruz.
  • Veri Koruması
Şirketinizin tüm veri koruma hizmeti için çözüm ve hizmet sağlıyoruz.
  • Vip Güvenlik
Yakın koruma hususunda deneyimli personelimiz ile sağlayacağımız VIP koruma hizmetimizde.

Vektör Özel Güvenlik Yorumları

- Sponsorlu Bağlantılar -

Vektör Özel Güvenlik İlanını Güncelle

Ça, 09/26/2018 - 13:49 - https://www.fibiba.com/r/vektor-ozel-guvenlik-telefonu-adresi-guvenlik-hizmetleri-firmalari-tuzla
IP Adresiniz: 54.161.71.87
Vektör Özel Güvenlik - https://www.fibiba.com/r/vektor-ozel-guvenlik-telefonu-adresi-guvenlik-hizmetleri-firmalari-tuzla
Kayıtlı İçerik Sayısı: 460868
Son Firma Rehbere 1 gün 14 saat önce eklendi

FiBiBA.com kullanım şartları

Sitemiz, internetteki kaynaklara kolay erişim amacıyla kurulmuştur. Sitemizin veritabanımıza kayıtlı kurum/kuruluşlar ile hiçbir bağlantısı yoktur. www.FiBiBA.com, sitedeki bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. www.FiBiBA.com adresinden yayın yapan bu internet sitesini kullanmadan önce lütfen kullanım şartlarını dikkatle okuyun. FiBiBA.com internet sitesini ziyaret etmek ve kullanmakla, sitenin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.  İlanınızla ilgili yayından kaldırılma ya da düzenleme taleplerinizi her ilanın altında bulunan BU İLANI GÜNCELLE Formu ile yapabilirsiniz. Talebinize En geç 24 saat içinde cevap verilecektir.