RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU

İlan No: 2640

Hata Bildir

RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU şikayet ve yorumları okuyabilir, RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU telefon numarası, RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU adresi, RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU nasıl gidilir?, RAHMİ BARIŞ KETBOĞA AVUKATLIK BÜROSU haritadaki yeri?

.

Sabit Telefon: 
0276 223 4004
Cep Telefonu: 
0532 633 5579
Faks No: 
0276 223 4004
Firmaya Oy Verin: 
Oy Durumu: 5 (Toplam 4 Oy)
Yetkili kişi: 
Rahmi Barış KETBOĞA

Şehir: 

Kategori: 

Web sitesi: 
www.barisketboga.av.tr
Müşteri Hizmetleri: 
0276 223 4004
Adres: 
Kurtuluş Mahallesi, HAKKI YAĞCI CADDESİ KAT : 2 NO: 201, 64100 Uşak Merkez, 64300 Merkez/Uşak
Ketboğa Hukuk Bürosu (Uşak) Avukat Barış KETBOĞA Ketboğa Hukuk Bürosu (Uşak)
Uşağa taşınma sebebiyle İzmir ve Uşak'da açmış olduğum hukuk büromda, 3 avukat, 3 avukat katibi ve sekreter olmak üzere 7 kişilik bir ekiple,  2007 yılından beri avukatlık görevini ifa etmekteyim. Büromuzda, işçi işveren ilişkilerinden, Ticaret Hukuku’na, Aile Hukuku’ndan Ceza Hukuk’una kadar geniş kapsamlı Hukuki Hizmetler verilmektedir.
Aşağıda belirtili, 3 yılı geçkin bir süre, Koç Finans ve Koç Fiat'ın araç rehin icra takip işlemlerini Türkiye çapında kapsamlı olarak takip ettim. 
Ketboğa Hukuk Bürosu, müvekkilleri ile uzun soluklu, güven esaslı iş ortaklıkları kurmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. 2007 yılından bu yana, farklı sektörlerde çalışan birçok yerli ve yabancı şirketler ile kurumsal ve bireysel müvekkillerine hukuki danışmanlık ve dava hizmetleri sunmaktadır.
Hukuk Büromuzda çalışan avukatlar, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve etkili sonuç verecek çözüm önerileri sunmak için bütün deneyimlerini kullanır ve müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için alternatifler sunarlar.
Hukuk büromuz, birlikte çalıştığı diğer illerdeki hukuk büroları vasıtasıyla, müvekkillerin Türkiye’nin her tarafındaki avukat ihtiyacına cevap verebilmektedir.
Avukatlarımız; aile hukuku ve boşanma davaları, ceza hukuku davaları, marka, patent hukuku davaları, kentsel dönüşüm, inşaat ve gayrimenkul hukuku, iş hukuku davaları, miras hukuku, vasiyetname ve tenkis davaları, ticaret hukuku davalarında müvekkillerimizi temsil etmekte şirketler hukuku ve sözleşme hazırlanması hizmetleri vermektedirler.