Buradasınız

Psikiyatri Uzmanı-GAPS Practitioner Dr.Deniz ŞİMŞEK

Psikiyatri Uzmanı-GAPS Practitioner Dr.Deniz ŞİMŞEK

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 434545
İlan Tarihi: Cum, 09/14/2018 - 20:58
Evet
Firmaya Oy Verin: 
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Yetkili kişi: 
Dr.Deniz ŞİMŞEK

Şehir:

Adres: 
çağlayan mahallesi 2056 Sok.No:31 D.Kat 1 07230 Muratpaşa

Kategori:

Sabit Telefon: 
0530 307 8789
Web sitesi: 
www.drdenizsimsek.com
Psikiyatri Uzmanı-GAPS Practitioner Dr.Deniz ŞİMŞEK Telefon: 0530 307 8789 Adres: çağlayan mahallesi 2056 Sok.No:31 D.Kat 1 07230 Muratpaşa - Antalya Psikologlar, Antalya GAPS Practitioner, Antalya Psikiyatri Uzmanları arasında görev yapmakta olan Uzm. Dr. Deniz ŞİMŞEK, lise eğitimini Turgut Özal Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı'nda tamamlamış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur. Lisans ve ihtisas eğitimlerinin yanı sıra, son yıllarda bilimsel çalışmaların yoğunlaştığı barsak - psikoloji barsak - fizyoloji alanlarında da eğitimler almıştır. (GAPS Practitioner - Natasha Campell)
Hastalara yaklaşımda psikodinamik faktörlerin yanı sıra; vitamin, mineral, genler, ağır metal, infeksiyon, metilasyon (epigenetik faktörler) ilişkilerini baz alacak şekilde bütüncül bir yaklaşımı benimseyen Uzm. Dr. Deniz ŞİMŞEK, fonksiyonel biyokimya ve epigenetik alanlarında Chris Astill Smith’ten eğitimler almış olup Prof Dr Atilla Soykan'ın düzenlediği hipnoz ve bilişsel davranışçı terapiyi temel alan hipno - bdt eğitimlerinin hipnoz bölümünün uygulamalı sertifikasyon programını başarıyla tamamlamıştır.
Hastalıklara yaklaşımında; bağırsaklar, ruhsal sistem, metabolizma, inflamasyon ve metilasyon ana dayanak noktalarıdır.
Uzm. Dr. Deniz ŞİMŞEK, yaklaşık 5 yıl boyunca hastalarına Antalya Özel Medisu Hastanesi’nde bütüncül tıp penceresinden yaklaşarak, hastalıkların belirtilerine değil kökenlerine yönelik tedaviler uygulamış olup, son 2 yıldır mesleki çalışmalarını özel kliniğinde sürdürmektedir. 

Yeni Yorum Ekle

Psikiyatri Uzmanı-GAPS Practitioner Dr.Deniz ŞİMŞEK Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 557288
Son Firma Rehbere 2 gün 4 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.