Buradasınız

Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa

İlan No: 1203

Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa telefon numarası, Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa adresi, Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa nasıl gidilir?, Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Sabit Telefon: 
0 242 238 54 54
Cep Telefonu: 
0537 826 02 56
Yetkili kişi: 
Özkaymak Falez Otel Spa İşl.

Şehir:

Adres: 
BAHÇELİEVLER MAH.TARIK AKILTOPU CAD.NO:1 ÖZKAYMAK FALEZ OTEL İÇİ ANTALYA

Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa'da Antalya selülit tedavisi, Antalya Masaj, Antalya Masaj Salonları, Antalya Masaj Salonu, Antalya Konyaaltı Hamam, Konyaaltı Masaj, Antalya' da Spa ve Masaj Merkezi, Konyaaltı Güzellik Salonu, Konyaaltı Kalıcı Makyaj, Konyaaltı Kaş, Konyaaltı Kirpik Boyama, Konyaaltı Protez, Konyaaltı Tırnak 40 dakika aromaterapi masajı, hamam, sauna kullanımı ve sınırsız içecek (çay ve su)
Detaylar
Bu fırsat 16.05.2018 tarihine kadar, 09:00-23:00 saatleri arasında geçerlidir.
Masaj süresi 40 dakikadır.
Rezervasyon zorunludur.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0 242 238 54 54 ve 0537 826 02 56 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en geç 24 saat önceden bildirilmelidir.
Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı tesisten istemeyi unutmayınız.
Öne Çıkanlar
Stres ve yorgunluktan arınmanızı sağlayacak aromaterapi masajı ile hamam, sauna kullanımını içeren benzersiz deneyim Özkaymak Falez Otel Spa ayrıcalığı ile sizi bekliyor.
Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa
Aromaterapi masajını diğerlerinden ayıran şey, doğal yağları kullanarak masajı harmanlamasıdır. Aromaterapi masajı uygulanırken yağ ve esanslara özel olarak dikkat edilir.
Antalya Konyaaltı Hamam, Konyaaltı Masaj, Antalya' da Spa ve Masaj Merkezi, Konyaaltı Güzellik Salonu, Konyaaltı Kalıcı Makyaj, Konyaaltı Kaş, Konyaaltı Kirpik Boyama, Konyaaltı Protez, Konyaaltı Tırnak

Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa şikayet ve yorumları okuyabilir, Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa adresi, Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa nasıl gidilir?, Konyaaltı Özkaymak Falez Otel Spa haritadaki yeri?

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.