Buradasınız

EMİRGAN TEMİZLİK HİZMETLERİ

EMİRGAN TEMİZLİK HİZMETLERİ

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 2415
İlan Tarihi: Per, 06/07/2018 - 17:15
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
EMİRGAN TEMİZLİK HİZMETLERİ

Şehir:

Adres: 
Sinan Mah. Cebesoy Cad. 1280 Sok. 7 Muratpaşa, Antalya
Sabit Telefon: 
0242 326 4525
Web sitesi: 
http://www.emirgantemizlik.com/

EMİRGAN TEMİZLİK HİZMETLERİ, Antalya Halı Yıkama, Antalya Koltuk Yıkama, antalya temizlik şirketleri, antalya temizlik firmaları, antalya temizlik, antalya temizlik hizmetleri, antalya ev temizliği, antalya profesyonel ev temizliği, antalya gündelik temizlikçi, antalya apartman temizliği, antalya günlük temizlikçi arayanlar, antalya ev temizlik şirketleri, antalya temizlik şirketleri konyaaltı, antalya temizlik şirketleri lara,antalya inşaat temizliği, antalya ofis temizliği, antalya zemin cilalama hizmeti, antalya dış cephe cam temizliği, antalya merdiven temizliği, antalya profesyonel merdiven temizliği, antalya ofis temizlik şirketleri, antalya inşaat sonrası temizlik, antalya cam temizliği, antalya dış cephe temizlik
Antalya Temizlik Şirketleri olarak kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlerin rahatlığı ve mutluluğu adına temin edilmiştir. Antalya Temizlik Firmaları yani Emirgan Temizlik hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Temizlik sonrasında sizlerin memnuniyet sorgulaması yapılır.Profesyonel çalışma şeklinin sadece hizmet tatminine dayalı olmadığının farkında olan Antalya temizlik firması ersonelleri samimi, dürüst ve güvenilir şekilde hizmet verebilmektedir.

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

Sayfalar

EMİRGAN TEMİZLİK HİZMETLERİ Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 557288
Son Firma Rehbere 2 gün 6 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.