Buradasınız

Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR

İlan No: 1993

Hata Bildir (Abuse)

Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR telefon numarası, Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR adresi, Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR nasıl gidilir?, Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR haritadaki yeri?

.

Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR şikayet ve yorumları okuyabilir, Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Sabit Telefon: 
0242 966 54 68
Cep Telefonu: 
0530 278 86 71
Yetkili kişi: 
Betül ÖZÇOPUR

Şehir:

Kategori:

Web sitesi: 
http://drbetulozcopur.com
Adres: 
Şirinyalı Mah.İsmet Gökşen Cd.Veli Sulu Apt. No: 105/6 Muratpaşa / Antalya

Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR Başlıca Antalya Diş Hekimleri hizmetlerimiz : Antalya Nöbetçi Diş Hekimleri, Muratpaşa Nöbetçi Diş Hekimleri, Antalya Çocuk Diş Hekimleri, Muratpaşa Diş Hekimleri, Antalya Acil Dişçi, Muratpaşa Acil Diş Dişçi, Antalya Muratpaşa Ortodontist, Antalya Ortodonti, Antalya Muratpaşa Diş Tedavisi, Ortodonti Antalya, Antalya Ağız Cerrahisi, Antalya Diş Cerrahisi, Antalya Çene Cerrahisi, Antalya Radyoloji, Antalya Endadonti, Antalya İmplantoloji, Antalya Diş Hekimi, Antalya Ortodontist olarak hasta beklentisini ve tedavi kalitesini en yüksek standartlara çıkarmak amacıyla tasarlanmıştır. Günümüz toplumunda güzel bir gülümseme ve sağlıklı dişler tüm yüz estetiği ile birlikte ele alınmaktadır. Kliniğimzde diş hekimi ve destek alınan uzman doktorlar yardımıyla hastada optimum sağlık ve estetiği sağlayacak en yeni diş malzemeleri ve ekipmanlar kullanılmaktadır.Antalya İmplant Tedavisi, Antalya Diş Teli, Antalya Zirkonyum, Antalya Estetik Diş Hekimliği, Antalya Pedodonti ( Çocuk Diş )

Doç.Dr.Betül ÖZÇOPUR Diş Kliniğinde, holistik (bütüncül) hekimlik anlayışıyla biyolojik doku bütünlüğü ele alınarak tedavi yapılmaktadır. Amalgam (civalı dolgu) dolguların sökülmesinde hasta ve hekim sağlığını koruyucu ptotokoller uygulanmaktadır. Bununla birlikte ağızda olası tüm enfeksiyon odakları dişsel ve nöralterapi uygulamaları birlikte kullanılarak tedavi edilmektedir.

Yeni Yorum Ekle

Advertisement