Buradasınız

DALAMAN ARAÇ KİRALAMA RENT A CAR HİRE

DALAMAN ARAÇ KİRALAMA RENT A CAR HİRE

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 491071
İlan Tarihi: Per, 10/11/2018 - 23:43
Evet
Firmaya Oy Verin: 
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Yetkili kişi: 
BİLAL

Şehir:

Adres: 
DALAMAN HAVALİMANI İÇ HATLAR 48770 DALAMAN
Sabit Telefon: 
0551 120 1565
Web sitesi: 
www.indalamancarhire.com
Cep Telefonu: 
0551 120 1565

Rezervasyon için Tıklayın

DALAMAN ARAÇ KİRALAMA RENT A CAR HİRE , Dalaman Araç Kiralama, Muğla Araç Kiralama ARAÇ KİRALAMA DALAMAN, BODRUM, ANTALYA İZMİR HAVALİMANI TESLİM. BİZE 7/24 WHATSAPP 0551 1201565 ULAŞABİLİR ARAÇ FİYAT TEKLİFİ ALIP REZERVASYONUNUZ ONAY MAİLİ SİZE GÖNDERİLİR. ARAÇLARIMIZ 1,3 YAŞ ARASI OLUP YETKİLİ SERVİS BAKIMLI RENT A CAR KASKOLU DUR.

Rezervasyon için Tıklayın

Yeni Yorum Ekle

DALAMAN ARAÇ KİRALAMA RENT A CAR HİRE Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 557288
Son Firma Rehbere 2 gün 5 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.