Buradasınız

BOLU ANAHTAR

BOLU ANAHTAR

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 1375
İlan Tarihi: Sa, 04/17/2018 - 11:54
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
Mehmet Meral

Şehir:

Adres: 
Gölyüzü Mah. Tavil Mehmet Paşa Cad. 18/D Bolu Merkez
Sabit Telefon: 
03742157295

BOLU ANAHTAR (Mehmet Meral) - Bolu anahtarcılar, Bolu Çilingirler
Bolu' da ev anahtarcılığı işinin yanı sıra özelliklede oto anahtarı işinde model farketmeksizin tüm araçların immobilizer kumanda, çipli anahtarları yenisi ve tamiratı işinde Bolu' da tek diyebilecek kadar iddialıyız.

Yeni Yorum Ekle

BOLU ANAHTAR Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 557288
Son Firma Rehbere 2 gün 6 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.