BOĞAZİÇİ HUKUK BÜROSU - Avukat Mustafa Vicir

BOĞAZİÇİ HUKUK BÜROSU - Avukat Mustafa Vicir Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

.

İlan No: 2712

Reklam

Yetkili kişi: 
Avukat Mustafa Vicir
Şehir: 
Adres: 
Soğuksu Mah. 308 Sok. 42 Adabel Sit. B Blok K:17 D:61 Muratpaşa, Antalya
Kategori: 
Sabit Telefon: 
0242 248 9944

BOĞAZİÇİ HUKUK BÜROSU - Avukat Mustafa Vicir Avukatlık Hizmetlerimiz: Antalya AvukatAntalya AvukatlarıMuratpaşa AvukatMuratpaşa Avukatları, Antalya Boşanma Avukatı, Antalya Aile Hukuku Avukatı, Antalya Ceza Hukuku Avukatı, Antalya Eşya Hukuku Avukatı, Antalya Evlilikte Mal Rejimi Avukatı, Antalya Gayrimenkul Davası Avukatı, Antalya İcra Hukuku Avukatı, Antalya İdare Mahkemeleri Avukatı, Antalya İş Hukuku Avukatı, Antalya Kat Mülkiyeti Davaları Avukatı, Antalya Kira Davaları Avukatı, Antalya Miras Davaları Avukatı, Antalya Nafaka Davaları Avukatı, Antalya Nüfus Davaları Avukatı, Antalya Sağlık Hukuku Davaları Avukatı, Antalya Soybağı Davaları Avukatı, Antalya Tazminat Davaları Avukatı, Antalya Ticaret ve Şirketler Hukuku Avukatı, Antalya Tüketici Hakları Avukatı, Antalya Vesayet Davaları Avukatı,Antalya En iyi Ceza Hukuku Avukatı, Antalya En iyi Arabuluculuk Avukatı, Antalya En iyi Boşanma Avukatı, Antalya En iyi İcra Hukuku Avukatı, Antalya En iyi Tazminat Davaları Avukatı, Antalya En iyi Nafaka Davaları Avukatı, Antalya En iyi Vesayet Davaları Avukatı, Antalya Arabuluculuk Avukatı, Avukat, Avukatlar ihtiyaçlarınız için arama sonuçlarıyla Firmalar Bilgi Bankası sitemize geldiniz.

Avukat Hukuk Büromuz, uzman ekibiyle, Türkiye’de yerel ve uluslararası kuruluşlara profesyonel Avukat hukuk hizmetleri sunan önde gelen hukuk bürolarından biridir.
Farklı dallarda uzman ve deneyim sahibi profesyonel ekibiyle, Avukat Hukuk Büromuz, özellikle Şirketler & Ticaret Hukuku, Birleşme & Devralma, Yeniden Yapılandırma, Hukuki İhtilafların Çözümü, Tahkim, Uluslararası Ticaret Araçları (Damping & Korunma Önlemleri), DTÖ Uyuşmazlık Çözümü, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Sağlık ve İlaç Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku sahalarında yıllardır süregelen tecrübesiyle müvekkillerinin menfaatini üst düzeyde temsil etmektedir.
Avukat Hukuk Büromuz bünyesinde, Türkiye'de Avukatlar ve çeşitli Avrupa ülkelerinde avukatlık yetkisini haiz ve akademik kariyer sahibi hukukçular bulunmaktadır. Bu nedenle, büromuz uluslararası nitelikli ticari ilişkilerin düzenlenmesi ve özellikle büyük ölçekli yabancı yatırım projelerinin hukuki alt yapısının oluşturulması ve yürütülmesinde uzmanlaşmıştır.

Yeni Yorum Ekle

İlgili Toplam 401 Firma Daha Var.
ANTALYA
Soğuksu Mah. 308 Sok. 42 Adabel Sit. A-1 Blok D:20 Muratpaşa, Antalya
ANTALYA
Meltem Mah. 3839 Sok. Muratpaşa, Antalya
ANTALYA
Varlık Mah. 100. Yıl Blv. 6 Numune Apt. K:3 D:5 Muratpaşa, Antalya
ANTALYA
Varlık Mah. 100. Yıl Cad. 34 Muratpaşa, Antalya
MURATPAŞA
Kızılsaray Mah. Şarampol Cad. 107 Doğruer Özkaya İş Mrk. K:4 D:20 Muratpaşa, Antalya
MURATPAŞA
Varlık Mah. 100. Yıl Blv. 99 K:2 D:6 Muratpaşa, Antalya
MURATPAŞA
Deniz Mah. Teomanpaşa Cad. 17 Kaya Apt. D:4 Muratpaşa, Antalya
MURATPAŞA
Elmalı Mah. 21. Sok. 1 Serbetçi Apt. K:4 D:10 Muratpaşa, Antalya
ANTALYA
Deniz Mah. Teomanpaşa Cad. 17 Kaya Apt. D:4 Muratpaşa, Antalya
ANTALYA
Elmalı Mah. 21. Sok. 1 Serbetçi Apt. K:4 D:10 Muratpaşa, Antalya
MURATPAŞA
Varlık Mah. 100. Yıl Cad. 34 Muratpaşa, Antalya
IP Adresiniz: 54.156.85.167
BOĞAZİÇİ HUKUK BÜROSU - Avukat Mustafa Vicir

BOĞAZİÇİ HUKUK BÜROSU - Avukat Mustafa Vicir Yorumları

.

FiBiBA.com kullanım şartları

www.FiBiBA.com adresinden yayın yapan bu internet sitesini kullanmadan önce lütfen kullanım şartlarını dikkatle okuyun. FiBiBA.com internet sitesini ziyaret etmek ve kullanmakla, sitenin kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.  İlanınızla ilgili yayından kaldırılma ya da düzenleme taleplerinizi her ilanın altında bulunan BU İLANI GÜNCELLE butonu ile yapabilirsiniz. Talebinize En geç 24 saat içinde cevap verilecektir. Alexa