Buradasınız

Başkan Klima Servisi

İlan No: 384428

Başkan Klima Servisi Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

.

Reklam

Firmaya Oy Verin: 
Oy Durumu: 5 (Toplam 2 Oy)
Sabit Telefon: 
0553 640 0742
Cep Telefonu: 
0553 640 0742
Yetkili kişi: 
İbrahim BAŞKAN

Şehir:

Adres: 
Zerdalilik Mah. Değirmenönü Cad. Altan Apt. No: 20/A Muratpaşa / Antalya
Web sitesi: 
https://www.fibiba.com

Başkan Klima ServisiAntalya Fujitsu Klima Servisi, Antalya Klima Servisleri, Antalya Fujitsu Klima Servisleri, Fujitsu klima servisi muratpaşa, Antalya merkez Fujitsu klima servisi, Zerdalilik Fujitsu klima servisi, Antalya yetkili Fujitsu klima Satış, Antalya yetkili Fujitsu klima Servisi, Antalya Mitsubishi Klima, Antalya Mitsubishi Klima Servisi, Muratpaşa Mitsubishi Klima Servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Yılmaz  Klima; 1997 yılında Antalya Merkez ilçesi Muratpaşa da faaliyet göstermeye başlamıştır.
Hizmet ve müşteri politikası gereği Yılmaz Klima, dürüstlük, kalite, uygun fiyat, çevre ve doğaya saygıyı benimseyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Fujitsu klima yetkili bölge bayii ve servisi olan Yılmaz Klima Web sitesi aracılığı ile Klima satış, Klima fiyatları ve klima modelleri arasında kıyaslama yaparak istediğiniz klima modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.
 
Antalya Fujitsu Klima Antalya Fujitherma ve Antalya Mitsubishi Marka Klima satışı olarak hizmet vermekteyiz. Bölge itibari ile yoğun iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu taleplere profesyonel çözümler üretmektedir.
 
İş çözüm ortağınız olarak; kalite ve hizmet standartlarımızdan taviz vermeden minimum maliyet ve maksimum performans prosedürlerini benimseyerek uygulamaya çalışmaktayız.
 

Başkan Klima Servisi - İbrahim BAŞKAN

Başkan Klima Servisi şikayet ve yorumları okuyabilir, Başkan Klima Servisi şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Başkan Klima Servisi yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam