Buradasınız

ATATÜRK ORTAOKULU

ATATÜRK ORTAOKULU

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 557
İlan Tarihi: Pzt, 03/26/2018 - 02:33
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
Ali DEMİR - Okul Müdürü

Şehir:

Adres: 
Yeşilbahçe Mahallesi, 1462. Sk., 07160 Muratpaşa/Antalya, Türkiye

Kategori:

Sabit Telefon: 
0242 312 95 50
Web sitesi: 
http://aataturk.meb.k12.tr/

VİZYON : “Kalbin sevgiyle, aklın bilgiyle buluştuğu yer” olmak.
MİSYON : Düşünen, sorgulayan, üreten, değiştirebilen, özgüveni olan, hayata hazır, çağdaş ve geçmişimizi geleceğe onurla taşıyan bireyler yetiştirmek.
ATATÜRK ORTAOKULU - Antalya Ortaokulları

Yeni Yorum Ekle

ATATÜRK ORTAOKULU Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558103
Son Firma Rehbere 4 saat 50 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.