Buradasınız

ASSA ELEKTRİK

İlan No: 3512

ASSA ELEKTRİK telefon numarası, ASSA ELEKTRİK adresi, ASSA ELEKTRİK nasıl gidilir?, ASSA ELEKTRİK haritadaki yeri?

.

-Reklam-
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Sabit Telefon: 
0276 254 20 64
Cep Telefonu: 
05444966809
Yetkili kişi: 
ASSA ELEKTRİK İNŞAAT LTD.ŞTİ. (Arif Kaya)
Web sitesi: 
www.assaelektrik.com
Adres: 
Kemalöz Mah. 8. Kasapoğlu Sok. 1 D:1 Uşak Merkez, Uşak

Uşak Merkez Elektrikçi ASSA ELEKTRİK iletişim telefon - Uşak Elektrikçiler, Uşak Merkez Elektrikçiler, Uşak Merkez Elektrik Ustaları, Uşak Elektrik Ustaları, Uşak En iyi Elektrik Ustası, Uşak En iyi Elektrik Ustaları, Uşak Acil Elektrik Ustası, Uşak Acil Elektrikçi olmak yolunda Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.Hizmet verdiğimiz sektör ne olursa olsun, Çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin mutlaka belli plan ve program içinde disiplinli bir biçimde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Bunun içindir ki; üzerinde çalıştığımız servis ve proje için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmalarına özen gösteriyoruz. ÇÖZÜM üretiyoruz.

Firmamız Assa Elektrik kurucusu Arif Kaya' nın 14 yıla aşkın sektör tecrübelerini bir araya getirerek oluşturduğu bilgi birikimini, yenilikçi disiplinli ve istikrarlı bir çatı altında toplama isteği ile 01.09.2014 yılında Uşak ilinde kurulmuştur. Kurulduğu bu kısa zamandan bu yana toplamda 6.800.000 tl lik bütçeye sahip bir çok elektrik işlerini tamamlamış ve halen devam eden işlerini başarıyla ilerletmektedir. 40'ı aşkın personel (2016 yılı), 4 mühendis ve 14 teknisyeni ile öncelikle madencilik ve inşaat sektörlerine mühendislik, satın alma ve taahhüt hizmeti vermektedir. Firma bünyesinin istikrarlı yükselişi ve gelişimi için her türlü eğitim ve seminer desteğini başta yönetim pozisyonundaki çalışanları olmak üzere tüm çalışanlarına sağlayan Assa Elektrik firma bünyesinde daima ileriyi ve kaliteyi hedefleyerek çalışmalarına devam etmektedir.
Misyonumuz
Bizim için önce insan ve iş güvenliği gelir.Yarınlarımıza olan inancımız, genç ve dinamik çalışma kadromuz, sorunsuz ve zamanında tamamladığımız projelerimizden güç alıyoruz.Toplam kalite anlayışımız, iş ahlakımızın güvencesidir.Yarınlara güven, ilerleme, büyüme, alternatifsiz seçenek olma duygusundan kaynaklanmaktadır. Bizimle işbirliği size kalite, güven ve zaman demektir.
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda tutarak,zamanında ve eksiksiz hizmet sunmak, , her konuda gelişim ve yenilikçilik içinde olarak, güven vericiliğimizden ödün vermemek, 'güven kaybetmektense para kaybetme anlayışı içinde olmak' kalite ,kalite ve kalite anlamında sektördeki rakiplerimizden daima ileride olmak. Zamanın en büyük hazine olduğunu ve telafisinin mümkün olmadığını benimsemek, yenilikçi ve güvenilir teknoloji kullanarak maden ve inşaat sektörlerinde kalıcı çözümler üretmektir.

ASSA ELEKTRİK şikayet ve yorumları okuyabilir, ASSA ELEKTRİK şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili ASSA ELEKTRİK yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

Reklam

ASSA ELEKTRİK adresi, ASSA ELEKTRİK nasıl gidilir?, ASSA ELEKTRİK haritadaki yeri?

Fibiba.com Firma Rehberi websitemizde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan bilgilere göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sayfadaki yanlışlıktan veya bilgi eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez. Bilgileri lütfen ilgili Resmi web sitesinden de kontrol ve teyit ediniz.