Buradasınız

ANTALYA MASAJ SALONU Merkezi

ANTALYA MASAJ SALONU Merkezi

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 3195
İlan Tarihi: Paz, 07/01/2018 - 04:07
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
ANTALYA MASAJ SALONU Merkezi

Şehir:

Adres: 
167. Sk. 6 B, Altındağ, 07050 muratpaşa/Antalya
Müşteri Hizmetleri: 
Hafta içi: 0534 771 65 88
Sabit Telefon: 
0242 320 52 55
Web sitesi: 
http://www.antalya-masaj-salonu.ml
Faks No: 
0242 320 52 57
Cep Telefonu: 
0555 896 52 45

ANTALYA MASAJ SALONU Merkezi -Antalya Masaj Salonu, Antalya Masaj Salonları, Antalya Masaj, Antalya Konyaaltı Hamam, Konyaaltı Masaj, Antalya' da Spa ve Masaj Merkezi, Muratpaşa Masaj, Muratpaşa Hamam Spa, Lara Masaj salonları, Şirinyalı masaj salonları arama sonuçları ...

Antalya HAMAM arıyorum diyorsanız Mutluluk Hormonunun Salgılanmasını Sağlıyor: Masaj Serotonin ve erdorfin adı verilen mutluluk hormonları hamamdaki sıcaklığın etkisiyle bol miktarda salgılanmaktadır. Mutluluk hormonunun salgılanmasıyla birlikte beden dinlenir ve zihniniz tüm gün açık olur. Bu şekilde hamamdan ayrılırken kendinizi mutlu hissedersiniz.
Antalya SAUNA-BUHAR ODASI arıyorum diyorsanız Buhar banyosu vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar. Terleme yoluyla Masaj vücut atıklarının %30’a kadar varan miktarı vücuttan uzaklaştırılır.
Antalya KESE arıyorum diyorsanız Keselenmek size huzur verecektir, kendinizi hafiflemiş hissettirecek, sağlık açısından da cilt hastalıklarından korunmanızı, aknelerinizden kurtulmanızı sağlayacak, cilt altı kan dolaşımınızı hızlandırırken ciltteki yenilenmeyi süratlendirecektir. Masaj Ölü cilt hücrelerinizden arınmanızı sağlayacak olan keselenme cilt gözeneklerinizin açılarak daha rahat nefes almasını sağlamakla kalmayıp üst tabakanın yeniden yapılanmasını sağlayacaktır. Keselenmek, vücudunuzu bütün olarak sağlıklı kılar, özellikle bağışıklık sisteminize olan katkısı nedeniyle hastalıklara olan gücünüzü arttırır.
Antalya KÖPÜK MASAJI arıyorum diyorsanız Siz de cilt bakımı için etkili ve doğal bir yöntem arıyorsanız zararlı kimyasal cilt bakımlarına, içeriğinden emin olmadığınız ürünlere hiç ihtiyacınız yok. Her ay düzenli şekilde hamamda ya da evde yapacağınız / yaptıracağınız kese ve hatta masaj ile cildinizdeki farkı görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
Antalya spa merkezi olarak Antalya Işıklar ve Lara Bölgesinda Masaj hizmeti vermekteyiz kaliteli hizmet sunan firmamız bayan masöz personeli ve kaliteli elemanları güler yüzlü hizmeti ile hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi almak için bizleri araya bilir dilerseniz salonumuzu ziyaret ediniz.
Antalya En iyi spa ve masaj salonu olmanın verdiği gurur ve mutluluk ile müşterilerimize spa ve masaj konusunda hizmet vermekteyiz. Kaliteden ve güler yüzden ödün vermeden Antalya Işıklar ve Lara Bölgesi seçkin müşterilerimiz ve kaliteli hizmetimiz sayesinde ilerlemekteyiz..
Antalya Vip masaj odaları ve Antalya 'da jakuzimiz ile birçok masaj ve spa merkezinden farklı olarak hizmet vermekteyiz kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. 
Salonumuzda tek fiyat hizmeti verilmektedir ekstra ücret veya bahşiş alınmamaktadır bu ayrıcalıklı masaj salonumuza siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz. 
Saygı ve sevgilerimiz ile Antalya Spa..!

Yeni Yorum Ekle

ANTALYA MASAJ SALONU Merkezi Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 545814
Son Firma Rehbere 3 gün 18 saat önce eklendi