Buzdolabı Bakımı Nasıl Yapılır

Advertisement

advertisement

Buzdolabını fırınlardan, radyatörden ve cam kenarından uzak bir köşeye yerleştirin. Buzdolabı soğumaya çalıştıkça daha fazla elektrik kullandığından dolayı soğuk bir konumda olması avantaj sağlayacaktır.

Arçelik Buzdolabı Bakımı için Teknik Servisler ! ve diğer bütün marka buzdolapları AEG Buzdolabı Tamir Servisi, Altus Buzdolabı Tamir Servisi, Arçelik Buzdolabı Tamir Servisi, Ariston Buzdolabı Tamir Servisi, Beko Buzdolabı Tamir Servisi, Bosch Buzdolabı Tamir Servisi, Candy Buzdolabı Tamir Servisi, Daewoo Buzdolabı Tamir Servisi, Electrolux Buzdolabı Tamir Servisi, Hoover Buzdolabı Tamir Servisi, Hotpoint Buzdolabı Tamir Servisi, Hotpoint-Ariston Buzdolabı Tamir Servisi, Indesit Buzdolabı Tamir Servisi, LG Buzdolabı Tamir Servisi, Profilo Buzdolabı Tamir Servisi, Regal Buzdolabı Tamir Servisi, Samsung Buzdolabı Tamir Servisi, Seg Buzdolabı Tamir Servisi, Siemens Buzdolabı Tamir Servisi, Vestel Buzdolabı Tamir Servisi,  Zanussi Buzdolabı Tamir Servislerine mutlaka daha detaylı bilgi için ulaşınız. Sizler için bütün buzdolabı servislerini bir araya topladık.

Buzdolapları, hayatımızın merkezi yerinde olan beyaz eşyalar arasındadır.Sıcak havalarda , soğuk bir su , yada ürünlerimizin korunması veya bir çok ürünün taptaze kalması için buzdolabı, çağımızın en gerekli teknolojileri arasındadır.Tabiki, vazgeçilmez ürünlerimiz her zaman tıkır tıkır çalışmaz veya yılda bir kaç kez temizlemek ve onarmak gerekir ki daha kaliteli ve verimli çalışsın.
Marka olarak arçelik, beyaz eşya teknolojisinde öncü firmadır. Sektör ve marka olarak arçelik beyaz eşya servisi, veren bir firmayız ve sizlere, tüm arçelik ürünlerinizin bakım ve onarımları hakkında bilgilendirmeye çalışacağız.
Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılır ?
  • Öncelikle kapı raflarını kontrollü bir şekilde çözmelisiniz.
  • Buzdolabınızı temizlerken, elektriğini kesiniz ve içindeki tüm ürünleri çıkartınız.
  • Sodyum bikarbonatın yarım litre su ile çözülmesini sağlayarak , iyi sıkılmış bir bezle dolabı hafifçe siliniz.
  • Buzdolabı temizliği yaparken, ılık su kullanınız ve sürekli kurulayınız.
  • Buzdolabı temizliği yaparken evde kullandığınız deterjan vb. ürünleri kesinlikle kullanmayınız.
 
Eğer sizde arçelik buzdolabı kullanıyorsanız, herhangi bir bakımı için arçelik teknik servis, çağırmanızı öneriyoruz.Her ne olursa olsun, yapacağınız ufak bir yanlış, buzdolabınızın tamamen bozulmasına neden olabilir.Arçelik servisi, olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.Bizimle tüm arçelik servis ihtiyaçlarınız için iletişim sayfasından arayabilir ve arızanızı kontrol altına alabilirsiniz.