Buradasınız

ZORLU DİŞ POLİKLİNİĞİ

ZORLU DİŞ POLİKLİNİĞİ

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 2032
İlan Tarihi: Cum, 05/25/2018 - 04:06
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
Dt. Alpaslan Burak ZORLU

Şehir:

Adres: 
Altındağ Mah. Güllük Cad. 95/C Muratpaşa 07025, Antalya

Kategori:

Sabit Telefon: 
0242 248 36 46
Web sitesi: 
www.zorludis.com
Cep Telefonu: 
0555 802 42 20
ZORLU DİŞ POLİKLİNİĞİ - ALPASLAN BURAK ZORLU DİŞ HEKİMİ , Konyaaltı Diş Hekimleri, Antalya Diş Hekimleri, Muratpaşa Diş Hekimleri
Kliniklerde diş hekimlerimiz ayrıca alanlarında uzmanlaşmış, Ortodontisler, Pededontistler ve Çene Cerrahları hizmet vermektedir. ...
Antalya En iyi diş dolgu yapan doktoru, Antalya En iyi kanal tedavisi dişçisi, Antalya En iyi kanal tedavisi diş hekimi, Antalya En iyi dişçi, Antalya En iyi implant doktoru, en iyi diş hekimi lara, antalya en iyi implant yapan dişçi, Antalya Diş Hekimleri, Muratpaşa Diş Hekimleri, Antalya Muratpaşa Ortodontist, Antalya Ortodonti, Antalya Muratpaşa Diş Tedavisi, Ortodonti Antalya, Antalya Ağız Cerrahisi, Antalya Diş Cerrahisi, Antalya Çene Cerrahisi, Antalya Radyoloji, Antalya Endadonti, Antalya İmplantoloji, Antalya Diş Hekimi, Antalya Ortodontist, Antalya Ağız Cerrahisi, Antalya Diş Cerrahisi, Antalya Çene Cerrahisi, Antalya Radyoloji, Antalya Endadonti, Antalya İmplantoloji, Antalya Diş Hekimi, Antalya Ortodontist, Antalya İmplant Tedavisi, Antalya Diş Teli, Antalya Zirkonyum, Antalya Estetik Diş Hekimliği, Antalya Pedodonti ( Çocuk Diş )

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

0
Henüz Oy Verilmemiş
İYİ BİR DİŞ HEKİMİ İNSAN AĞZININ MİMARIDIR. Zorlu diş polikinliğine hastalarına gösterdiği hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Arkadaşlarıma da tavsiye ederim.

0
Henüz Oy Verilmemiş
Oldukça temiz ve rahat bir yer. Çalışanlar güleryüzlü ve nazik. Abdullah bey de çok yardımcı oldu tavsiye ederim kesinlikle.

0
Henüz Oy Verilmemiş
MERHABA KOLAY GELSİN. BEN İSTANBULDA OTURUYORUM İSMİNİZİ ÇOK DUYDUM ANTALYAYA SÜREKLİ GELİP GİDİYORUM VE MUAYENE OLMAK İSTİYORUM MUAYENE ÜCRETİNİZ NEDİR ? İYİ ÇALIŞMALAR

0
Henüz Oy Verilmemiş
Son derece profesyonel, titiz, özenli ve ilgili diş hekimlerinden oluşan harika bir poliklinik. Abdullah Bey’in samimiyeti ve güleryüzlülüğü çok rahat ve konforlu bir muayene sağladı benim için. :)

0
Henüz Oy Verilmemiş
Abdullah Abay tek kelimeyle işinin ustası hastasına Güler yüzlü eli hafif bir doktor diğer personel ise daha kapıda Güler yüzlü karşılıyor buradan dişi konusunda tereddüt eden herkese tavsiye ederim...

0
Henüz Oy Verilmemiş
Abdullah Abay işinin ehli ve oldukça güler yüzlü bir doktor. Dişçilerden korkmama rağmen elinin hafifliği korkumu yenmeme neden oldu, bu yüzden tavsiye ediyorum. Ayrıca ortam olarak çok hijyenik ve personellerin gerçekten ilgili olduğunu da söylemek gerek.

0
Henüz Oy Verilmemiş
Güler yüzlü karşılama ve ilgileri için çok mutlu oldum. Steril ve hijyen konusunda da çok iyiler. Doktorum Abdullah Bey'in açıklamaları ve rahatlatması sayesinde korkularımın üstüne gitmeyi başardım. Çekim yapmıştık. Diş bakımıma devam ediyorum ve çok memnunum. Herkese içtenlik ve gönül rahaylığıyla tavsiye ederim.

0
Henüz Oy Verilmemiş
öncelikle bütün ekibe minnettarlığımı dile getirmek istiyorum. danışmada bulunan nuray hanıma. korkularımı yenmeme buyuk yardımcı alan abdullah abay beye. dişim çekilirken elimi hiç bırakmayan aslı kendir liye ve büyük adam ALPARSLAN BURAK ZORLU BEY büyük diş hekimi büyük cerrrah.... yaşım 29 dokuz ben böyle sabırlı diş hekimleri görmedim.... fiyat olarakta dışardakı özel polikinliği gore yarı yarı uygun hiç bir tereddütünüz olmasın..... GÜZELLER GÜZELİ ASLI KENDİRLİ DOKTORUMUZ. YAKIŞIKLI VE SABIRLI ABDULLAH ABAY DOKTORUMUZ. VEEEE BÜYÜK ADAM ALPARSLAN BURAK ZORLU DOKTORUMUZ HAKKINIZI EMEKLERİNİZİ HELAL EDİN...... :)

Sayfalar

ZORLU DİŞ POLİKLİNİĞİ Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 557288
Son Firma Rehbere 2 gün 5 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.