Tarcanlar Tuning Ekspertiz

Tarcanlar Tuning Ekspertiz şikayet ve yorumları okuyabilir, Tarcanlar Tuning Ekspertiz şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Tarcanlar Tuning Ekspertiz yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürler

.

Tarcanlar Tuning Ekspertiz telefon numarası, Tarcanlar Tuning Ekspertiz adresi, Tarcanlar Tuning Ekspertiz nasıl gidilir?, Tarcanlar Tuning Ekspertiz haritadaki yeri?

.

Sponsor Firmalar

İlan No: 601784

Hata Bildir

Onaylı Firma
Sabit Telefon: 
(0262) 349 43 78
Oy Verin: 
Oy Durumu: 3.3 (Toplam 26 Oy)
İlçe: 
İzmit

Şehir: 

Kategori: 

Cep Telefonu: 
0544 676 38 20
Adres: 
Vezircifliği-Başiskele 41100 İzmit

Tarcanlar Tuning Ekspertiz - Kocaeli Tarcanlar Ekspertiz Tuning telefonu, iletişim, nerede, nasıl gidilir, adres Vezircifliği-Başiskele 41100 İzmit Kocaeli Oto Tamir Bakim Servis, İzmit Oto Tamir Bakim Servis Tarcanlar Tuning Ekspertiz izmit oto tamir, kocaeli oto tamir bakım, kocaeli acil oto bakım ekspertiz, kocaeli acil oto bakım expertiz, Tarcanlar Tuning Ekspertiz websitesi

"TÜRKİYEDE AİRBAG TESTLERİ YAPAN 3 FİRMADAN BİRİYİZ MESLEĞİMİZ KAPORTA BOYA MEKANIK VE AİRBAG EĞİTİMİZİ ALMANYADA ALDIK 05446763820"

Yorumlar

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
En son ondört yıl önce araba almıştım, o dönemde Oto Ekspertiz diye bir şey yoktu, ya da ben farkında değildim. Zaman içinde böyle bir iş kolu ortaya çıktı, iyi de oldu. Geçtiğimiz ay sonunda yeni bir araba alma ihtiyacımız oldu, beğendiğim aracın sahibinin de ısrarı ile Eksper arayışına girdik ve Tarcanlar Ekspertizi tercih ettik. İlk kez Ekspertiz deneyimi yaşamış olmama rağmen gerek kendi gördüklerimden, gerekse de aracı kontrol eden kıymetli arkadaşların verdiği bilgilerden bir hayli etkilendiğimi söylemeliyim. Neticede, konunun sadece boya kontrol cihazı ile boya kontrolu olmadığını da anlamış oldum. Kontrolunu yaptırdığımız araç otomatik vitesli idi, şu ana dek hiç otomatik vitesli araç kullanmamıştım, sağolsun arkadaşlar bu konuda da değerli tavsiyelerde bulundular. Bir kaç gün sonra da henüz satmadığım diğer aracımı satılığa çıkardım. Aracı almak için gelen müşteri adayı da Ekspertiz olarak buraya gelmek istedi. Bu kez de satacağım araç için geldim. Yine aynı ciddiyet ile işlem yapıldı. Sonuç itibarıyle, hem satın almak istediğim araç hem de satmak istediğim araç için bir kaç gün ara ile iki kez gelip hizmet aldığım Tarcanlar'dan çok memnun kaldım.Kendilerine teşekkür eder, aynı ciddiyet ile çalışmalarının devamını dilerim.
Mükemmel

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Türkiye'de detaylı ekspertiz alanındaki en iyi firma. Ilgi alâka on numara, donanımlı ve saygılı insanlar, düzeyli bir müşteri ilişkileri var, gözünüz kapalı gidin. Olumsuz yorum varsa bilin ki sahte profil ve karalama amaçlı, bu insanlar işlerinde çok titiz olduğu için rakiplerinin şansı yok. Fabrikadan araba alsam bile buraya götürürüm. Denizli'den selamlar.
Mükemmel

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Önceliklen işlerinde Türkiye lideri olan Tarcanlar ekspertiz e hemşerilerim olarak teşekkürlerimi iletirim. 250 tl gibi küçük bir rakama Arabanın neresi gerekiyorsa orasını söküp söktükleri gibi de orijinal şekilde geri takıyorlar. Daha araba içeri girmeden ilk görüşte sorunu anlıyabilen ustalıktalar. Hepsi birbirinden değerli insanlar. Ankaradan hatta Türkiyenin dört bir yanından arabalarını getirenler var. Araba alıyorsanız önce Tercanlar Ekspertiz e gösterin sonra binlerce Tl zarar edip ağlamayın.
Mükemmel

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Lütfen Mersin İline de de subenizi en kisa zamanda acin...Sizi youtube dan takip ediyoruz ve sizin gibi isini hakkaniyet ve adalet ile yapan insanlara herkesin ihtiyaci var....saygilar
Mükemmel
- Reklam -