Buradasınız

Winlife Antalya cam balkon sistemleri

Winlife Antalya cam balkon sistemleri

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 2018
İlan Tarihi: Per, 05/24/2018 - 23:40
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
Winlife Antalya

Şehir:

Adres: 
Kızılsaray Mahallesi, 69. Sk. 4/b, 07016 Muratpaşa/Antalya

Kategori:

Sabit Telefon: 
0242 324 03 26

Winlife Antalya cam balkon sistemleri - Antalya Cam Balkon, antalya panjur bakım, antalya panjur tamir, Antalya Katlanır Cam Balkon, Antalya sineklik yapan yerler, Katlanır cam balkon, sürme cam balkon, sineklik sistemleri uygulama ve imalat işleri, alüminyum korkuluk ve küpeşte uygulamaları yapmaktayız.

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

0
Henüz Oy Verilmemiş
yaptırmiş olduğumuz hizmetlerinden dolayı firmaniza teşkür eder işlerinizden başarılar dileriz biz

0
Henüz Oy Verilmemiş
balkon ve perde cok guzel oldu...tebrik ederiz..bizim komsu bekliyor size...(KONYAALTI)Insaallah memleketim(MOLDOVYA)geleceksiniz,orada cambalkon istiyoruz

0
Henüz Oy Verilmemiş
Evime cam balkon yaptırdım. Temiz ve titiz çalışmalarından dolayı çok memnun kaldım. Eşime dostuma hiç Tereddütsüz tavsiye edebileceğim tek yer teşekkür ederim

0
Henüz Oy Verilmemiş
İnternetten araştırma ile winlife ailesi ile tanıştık terasimiza yaptırdığımız cam balkonun hem hızlı bir şekilde zamanında takılması hemde güler yüzlü ve profesyonel işçiliğiyle çok memnun kaldık bence Antalya'nın en iyi firması hem fiyatı hemde isciligiyle alt kat balkonumuzun cam balkonu içinde en kısa sürede tekrar görüşmek üzere ellerinize sağlık tekrar teşekkür ederiz

0
Henüz Oy Verilmemiş
Kaliteli, hızlı ve özverili bir hizmet. Balkonu ofis olarak kullanacağım için en geç 4 gün içerisinde cam balkonumu yaptırmak durumundayım. 5 ayrı ayrı firma aradım ancak bana "mümkün değil, 4 gün içerisinde yetiştiremeyiz" şeklinde cvlar aldım. Alp Bey ve ekibi sayesinde cam balkonum 4 gün içerisinde ve profesyonel bir işçilikle takıldı. Teşekkürler Winlife

Winlife Antalya cam balkon sistemleri Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 39 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.