Buradasınız

Kemal Doğan Ortodontist

Kemal Doğan Ortodontist

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 2290
İlan Tarihi: Cum, 06/01/2018 - 16:55
Firmaya Oy Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Yetkili kişi: 
Kemal Doğan

Şehir:

Adres: 
Yeşilbahçe Mahallesi, Metin Kasapoğlu Caddesi, 1447. Sk. No:65 D:4, 07100 Muratpaşa/Antalya

Kategori:

Sabit Telefon: 
0242 316 44 33

Kemal Doğan Ortodontist, Antalya Diş Hekimleri, Muratpaşa Diş Hekimleri, Antalya Muratpaşa Ortodontist, Antalya Ortodonti, Ortodonti Antalya, Antalya Diş Cerrahisi, Antalya Çene Cerrahisi, Antalya Radyoloji, Antalya İmplantoloji, Antalya Diş Hekimi, Antalya Ortodontist, Antalya Ağız Cerrahisi, Antalya Endadonti, Antalya İmplantoloji, Konyaaltı Diş Hekimleri, Antalya Zirkonyum, Antalya Pedodonti, Antalya İmplant Tedavisi, Antalya Diş Teli, Antalya Estetik Diş Hekimliği, Antalya Diş beyazlatma, Antalya Çocuk Diş Hekimleri

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

0
Henüz Oy Verilmemiş
Kemal Bey işinde oldukça profesyonel ve işini çok seviyor. Tabii bu da size olumlu olarak yansıyor. Tedavim bu ay bitti. İşini her zaman takip ediyor. Tedavi için Şanlıurfa'dan her ay onun için Antalya'ya gittim. Fiyatları da diğer dişçilere oranla gayet iyi. Ne söz verdiyse hepsini uyguladı. Hala da takip ediyor:) Tel taktırmayı düşünüyorsanız koşa koşa gidin. Bi görüşün derim.

0
Henüz Oy Verilmemiş
Doktorum alanında bir numara. İşini en iyi şekilde yapıyor ve hastalarına karşı daima güleryüzlü ve sevecen yaklaşıyor. Çok kötü gözüken dişlerimi en güzel hale getirdi. Onun sayesine çok güzel bir gülümsemeye sahip oldum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Doktorumu çok seviyorum. Kendisinden çok memnunum. Eğer güzel dişlere sahip olmak istiyorsanız adres belli.

0
Henüz Oy Verilmemiş
Mükemmel bir doktor işinde güler yüzlü sevecen tel taktirmak istiyorsanız hiç beklemeyin fiyatları da gayet uygun aileden biri gibi davraniyor hastalarına iyiki gittik iyiki varsınız Kemal Bey

0
Henüz Oy Verilmemiş
Ortodontist deyince ilk aklıma gelen kişi hiç şüphesiz Dr. Kemal Doğan. Hem çok eğlenceli hemde çok içten, tedavi süresince sıkılmanıza imkan yok. Ayrıca işini de titizlikle mükemmel bir şekilde yapıyor. Böyle olunca da ortaya muhteşem sonuçlar çıkarıyor. Kısacası benim tercihim Kemal Bey idi. Sonuçtan da çok memnun kaldım ve soran herkese rahatlıkla Kemal Bey'i tavsiye ediyorum.

Sayfalar

Kemal Doğan Ortodontist Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558105
Son Firma Rehbere 1 gün 5 saat önce eklendi