Buradasınız

Kirklareli Vergi Dairesi Defterdar Yardimcisi

Kirklareli Vergi Dairesi Defterdar Yardimcisi

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 315769
İlan Tarihi: Cts, 08/11/2018 - 16:16
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Firma sektör: 
Devlet Daireleri
Şehir / Bölge: 
Kirklareli
Adres: 
Karakaş M. Vilayet Arkası Valilik Hizmet Binası - KIRKLARELİ
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
288 214 37 92
Firma Türü: 
Vergi Daireleri
Posta Kodu: 
39020

Kirklareli Defterdarlığı ( Vergi Dairesi )Defterdar Yardimcisi Telefon, Adres, İletişim Bilgileri Kirklareli Vergi Daireleri Telefonları Adresleri Listesi 288 214 12 80 - 214 39 18 - 214 13 84 - Adres: Karakaş M. Vilayet Arkası Valilik Hizmet Binası - Kirklareli

Vergi Daireleri

Yeni Yorum Ekle

Kirklareli Vergi Dairesi Defterdar Yardimcisi Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 14 saat 22 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.