Buradasınız

Giresun Vergi Dairesi Keşap Malmüdürlüğü

Giresun Vergi Dairesi Keşap Malmüdürlüğü

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 315386
İlan Tarihi: Cts, 08/11/2018 - 16:16
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Firma sektör: 
Devlet Daireleri
Şehir / Bölge: 
Giresun
Adres: 
Bozkurt M. Hükümet C.Hükümet Konağı KEŞAP
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
454 641 40 10
Faks No: 
454 641 43 00
Firma Türü: 
Vergi Daireleri
Posta Kodu: 
28900

Giresun Defterdarlığı ( Vergi Dairesi )Keşap Malmüdürlüğü Telefon, Adres, İletişim Bilgileri Giresun Vergi Daireleri Telefonları Adresleri Listesi 454 641 40 10 - Adres: Bozkurt M. Hükümet C.Hükümet Konağı Keşap

Vergi Daireleri

Yeni Yorum Ekle

Giresun Vergi Dairesi Keşap Malmüdürlüğü Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 15 saat 21 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.