Buradasınız

Edirne Vergi Dairesi 1.Mükellef Hizmetleri Grup Müdürlüğü

Edirne Vergi Dairesi 1.Mükellef Hizmetleri Grup Müdürlüğü

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 315227
İlan Tarihi: Cts, 08/11/2018 - 16:16
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Firma sektör: 
Devlet Daireleri
Şehir / Bölge: 
Edirne
Adres: 
Vergi Dairesi Başkanlığı Hizmet Binası Hükümet Cad. EDİRNE
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
284 214 98 24
Faks No: 
284 214 98 26 - 214 98 25
Firma Türü: 
Vergi Daireleri
Posta Kodu: 
22022

Edirne Defterdarlığı ( Vergi Dairesi )1.Mükellef Hizmetleri Grup Müdürlüğü Telefon, Adres, İletişim Bilgileri Edirne Vergi Daireleri Telefonları Adresleri Listesi 284 213 09 01 - 225 13 75 - Adres: Vergi Dairesi Başkanlığı Hizmet Binası Hükümet Cad. Edirne

Vergi Daireleri

Yeni Yorum Ekle

Edirne Vergi Dairesi 1.Mükellef Hizmetleri Grup Müdürlüğü Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 13 saat 41 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.