Buradasınız

ÇIRAĞAN MAKİNA SANAYİ TİCARET AŞ

ÇIRAĞAN MAKİNA SANAYİ TİCARET AŞ

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 301503
İlan Tarihi: Sa, 08/07/2018 - 00:53
Puan Verin: 
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Firma sektör: 
OTOMOTİV
Alt Sektör: 
OTOMOTİV SANAYİ
Şehir / Bölge: 
İSTANBUL
İlçe: 
MECİDİYEKÖY
Adres: 
BÜYÜKDERE C N 58.
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
0212 2664807
Faks No: 
0212 2887760
E-Mail: 
dogrulum@e-kolay.net

ÇIRAĞAN MAKİNA SAN TİC AŞ İSTANBUL MECİDİYEKÖY En iyi OTOMOTİV Firmaları Listesi içinde Yıllardır sizlere hizmet vermektedir. İSTANBUL MECİDİYEKÖY OTOMOTİV SANAYİ Firmaları FiBiBA.com 'da ...ÇIRAĞAN MAKİNA SAN TİC AŞ - BÜYÜKDERE C N 58. - 0212 2664807

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

ÇIRAĞAN MAKİNA SANAYİ TİCARET AŞ Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558103
Son Firma Rehbere 5 saat 13 dak önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.